Kas yra vaizdinių terapija sistemoje Džun Juan Cigunas
Džun Juan Cigun vaizdinių terapiją naudoja gydymui. Pirmiausia Cigun metodu atliekama diagnostika trijuose lygiuose: fiziniame, energetiniame ir informaciniame.
Fiziniame lygyje terapeutas diagnozuoja kūno struktūrą. Pavyzdžiui, jei terapeutas mato skylę skrandyje, vadinasi pacientas turi opą. O mažos juodos dėmelės kraujyje reiškia sąnarių pažeidimus, kurie gali išsivystyti į artritą.
Vėliau tiriama energetinė sistema, kuri yra tiek pat sudėtinga ir nevienalytė kaip ir mūsų fizinis kūnas. Šiame lygyje daugumą ligų galima pamatyti iki fizinių simptomų atsiradimo. Pavyzdžiui, šiame lygyje vėžį galima aptikti prieš kelis metus iki jo fizinio pasireiškimo. Todėl energetinė diagnostika leidžia užkirsti kelią ligos vystymuisi.
Informacinis diagnozavimo lygis leidžia terapeutui įvertinti, kaip Jūsų sąmonė, įgytos žinios, mąstymo būdas, emocijos, įsitikinimai, DNR užkoduota informacija, o taip pat ekologija ir sociumas įtakoja Jūsų sveikatą. Šis metodas leidžia pamatyti, kaip emocijos ir įsitikinimai sukelia fizinius negalavimus. Jei reikia, terapeutas gali nustatyti kada būtent ir kokioms aplinkybėms esant atsirado vienas ar kitas negalavimas.
Mintanas pasakė vienai savo pacientei, kad prieš 30 metų atsitikęs įvykis iki šiol sukelia jai pyktį ir įtūžį ir ši neigiama energija veikia jos kepenis. Tai leido jai atsikratyti neigiamų emocijų bei užkirsti kelią ligos pasireiškimui fiziniame lygmenyje.
Šios trys sistemos yra tarpusavyje susijusios, todėl vienodai stipriai įtakoja viena kitą. Kai Jūs fiziškai sveikas, pilnas energijos bei emociškai stabilus, Jūs mąstote aiškiai, mintys skaidrios. Ir atvirkščiai - kai Jums trūksta energijos, sergate ir yra susilpnėjęs imunitetas, Jūs tampate neatsparus stresui bei depresijai.
Vaizdinių terapijos taikymas Džun Juan Cigunas
Vaizdinių terapeutas apžiūri ir gydo visą žmogų. Gydymas visada individualus, nes visiškai identiškų žmonių nebūna ir netgi tas pats žmogus laikui bėgant keičiasi. Keli pacientai gali turėti tuos pačius simptomus, bet susirgimų priežastys bus skirtingos. Ir atvirkščiai, gali būti skirtingi simptomai ir vienoda susirgimo priežastis.
Pateiksim tokį pavyzdį: labai pablogėjo mergaitės ir jaunuolio regėjimas. Ištyrus jų ligų istorijas mes išsiaiškinom, kad anksčiau ilgą laiką jie turėjo problemų su skrandžiu. Po mergaitės apžiūros Mintanas padarė išvadą, kad ji suvalgė kažką, kas neigiamai įtakojo jos skrandį, o tai pablogino kepenų veiklą. Dėl energijos stokos kepenų kanale, sumažėjo energetinis potencialas akių kanale ir to pasekoje mergaitės viena akis tapo trumparegė, o kita - toliaregė. Todėl pirmiausia Mintanas pradėjo gydyti skrandį, vėliau kepenis ir galiausiai akis. Regėjimas atsistatė po 6 seansų.
O jaunuolio atveju liga prasidėjo nuo kepenų pažeidimo. Jų disfunkcija sutrikdė virškinimą ir tai po kelių mėnesių sukėlė trumparegystę. Todėl jaunuolio gydymas labai skyrėsi nuo mergaitės gydymo.
Gydymo vaizdinių terapija teigiamas „šalutinis poveikis“
Pacientai dažnai pastebi, kad pranyksta ne tik gydyti simptomai, bet ir kiti negalavimai. Vaizdinių terapija gydo visą žmogų. Dažnai skrandžio arba inkstų gydymo pasekoje pagerėja ne tik jų funkcionavimas, bet ir pagydoma 15 metų senumo impotencija, depresija, galvos skausmai. Dauguma pacientų po seansų pastebi, kad tapo ramesni ir netgi laimingesni. Taip pat pastebimai sustiprėja imunitetas, jaučiamas jėgų antplūdis, minčių skaidrumas ir bendros būklės pagerėjimas.
- Po 4 seansų 90 metų moteris prisipažino: „ Niekada iki šiol mano protas nebuvo toks aštrus ir aš negalėjau taip susikaupti, kaip galiu dabar“.
- Dar vienas pacientas po 2 seansų pareiškė: „Aš jaučiuosi lyg bučiau nukenksminęs energetinę bombą savo viduje“.
- Daugiau nei 10 metų kenčiantis nuo lėtinio nuovargio pacientas pasakė: „Pirmą kartą per 10 metų aš jaučiuosi savimi. Aš turiu tiek jėgų, kad atrodo galiu pasiekti bet ką. Mano gyvenimas tapo ryškesnis bei pilnatviškesnis“.
Ilgalaikiai tyrimai parodė, kad nuolatinė Ciguno praktika užkerta kelią susirgimams, prailgina gyvenimą bei atskleidžia žmogaus potencialą. Šimtai Siui Mintano pacientų tapo jo mokiniais ir praktikos dėka išvystė savo sugebėjimus diagnozuoti bei gydyti.
Fizinis, energetinis bei informacinis gydymas
Vaizdinių terapeutai savo energiją nukreipia į nusilpusių arba neveikiančių energetinių sistemų sustiprinimą, ci centrų pažadinimą, kanalų atidarymą ir įgimtų organizmo savigydos sugebėjimų atstatymą. Naudodamasis diagnostikos metu gauta informacija terapeutas paskirsto ci energiją kūno viduje: pašalina perteklių iš vienų organų ir perkelia jį į kitus. Taip atstatomas kūno energijos balansas. Be to terapeutas pagerina paciento ryšį su visata ir pritraukia išorinę energiją, kuri teigiamai veikia paciento sveikatos būklę.
Jeigu energetinis disbalansas, ci blokas arba užsistovėjimas dar nepasireiškė fiziniame arba informaciniame kūne, gali pakakti ir vieno seanso.
Viena medicinos sesuo, praktikuojanti Cigun, 2 savaites kentėjo nuo juosmens skausmų. Sporto klinikos, kurioje ji dirbo, gydytojas negalėjo rasti priežasties. Siui Mintanas aptiko energijos bloką nugaroje ir po 15 minučių gydymo skausmas sumažėjo 80 procentų. Po dviejų dienų nugara dar nestipriai skaudėjo, o po dienos skausmas praėjo. Praėjus dvejiems metams po gydymo skausmas nebeatsinaujino.
Kita moteris daug metų kentėjo nuo lėtinių juosmens skausmų. Kai ji pradėjo praktikuoti Čžun Juan Cigun ir daryti pratimą „Didysis medis“, skausmas pastebimai sustiprėdavo dėl energijos bandymo pašalinti bloką. Praeidamas pro ją Mintanas pajuto jos skausmą. Jis atidarė kanalą ir po 6 mėn. moteris pasakė, kad skausmai praėjo.
Jeigu fiziniame kūne jau pasireiškė neigiamos energijos arba informacijos poveikis, pilnam pasveikimui gali prireikti daugiau seansų.
Prieš tris metus autoįvykio metu moteriai buvo pažeistas stuburas. Gydytojai nusprendė, kad ją reikia operuoti, bet skausmas pilnai neišnyktų. Jai teko vartoti vis stipresnius vaistus. Kai ji atėjo pas Siui Mintaną, jis nustatė apžiūros metu, kad per autoįvykį buvo pažeisti kaulų čiulpai bei daug nervų. Po gydymo kurso moteris galėjo išvykti į 2 dienų žygį, - skausmų ji nebejautė. Reguliarios praktikos dėka ji visiškai išgijo.
Kartą aš (Kler) gydžiau jauną pacientą, kuris nukentėjo autoįvykio metu. Jis savaitę išbuvo komoje ir tai sukėlė energijos užsistovėjimą. Kai aš bandžiau sužadinti kai kurias jo kūno sritis, aš žinojau, kad jis turi jausti kankinantį skausmą, tačiau pats jis tylėjo. Kai aš jo paklausiau kaip jam pavyko atsipalaiduoti tiek, kad aš galėčiau su juo dirbti, jis atsakė: „aš pagalvojau: jei galėjau ištverti skausmą autoįvykio metu, galiu ištverti ir gydymą“.
Fizinių pažeidimų gydymas užtrunka ilgai, tačiau dar ilgiau gyja nerviniai audiniai.
Energetinis bei informacinis gydymas gali įtakoti fizinį kūną. Vienas vyras kreipėsi į Siui Mintaną skųsdamasis susilpnėjusiu imunitetu. Jis vertėsi chiropraktika. Vienas jo stuburo slankstelis nuolat išeidavo iš vietos ir jis prašydavo savo kolegos pagalbos. Po gydymo pas Siui Mintaną sustiprėjo ne tik jo imunitetas, bet susitvarkė ir stuburas. Mums susitikus po kelių mėnesių jis vis dar tuo stebėjosi.
Gydant informacinius susirgimus Siui Mintanas žiūri pacientų praeitį, kad išsiaiškintų emocinę traumą sukėlusį įvykį. Jeigu tai gali padėti pasveikti, jis padeda pacientui prisiminti susirgimo priežastį ir atsekti jo vystymąsį laike. Kad pacientas mokėtų pašalintį priežastį, kartais Siui Mintanas kartoja specialias mantras. Taip pat kartais būtina papildyti paciento žinias arba pakoreguoti kai kurias jo filosofines pažiūras, kad jis galėtų kitaip pažvelgti į gyvenimą.
Kai kurie vidiniai konfliktai būtinai turi būti išspręsti, kad gydymas būtų efektyvus.
Jokia fizinė, energetinė arba informacinė substancija be pėdsakų nedingsta. Mintanas atlieka tarpininko vaidmenį tarp fizinės, energetinės ir informacinės sistemų, kad paveiktų situaciją, kuri neigiamai įtakoja pacientą. Energetinį bei informacinį gydymą paaiškinti sunkiau nei fizinį. Taip yra dėl to, kad mūsų kultūra dviejų paskutinių šimtmečių bėgyje daugiausia buvo orientuota į fizinio būties aspekto pažinimą. Dabar mes turime galimybę tęsti šių tarpusavyje susijusių sistemų pažinimą padedant Mintanui.
Kadangi visi 3 (fizinis, informacinis ir energetinis) žmogaus būties aspektai tarpusavyje susiję, susirgimų gydymui reikia juos visus tarpusavyje subalansuoti. Emocijos gali būti susijusios su fiziniais susirgimais, todėl gydymo metu gali įvykti jų proveržis. Kai kurios emocijos (liūdesys, pyktis, baimė) gali pasireikšti drebėjimu arba juoku. Viso gydymo metu ligonis gali jausti emocinę įtampą. Tai normalu. Pasibaigus terapijos seansams visas Jūsų organizmas bus labiau subalansuotas.
Taikant šią gydymo metodiką kiekvienas žmogaus organas analizuojamas kaip atskiras gyvas vienetas. Kiekvienas susirgimas yra individualus. Vienuose organuose gali būti informacijos trūkumas ir tokiu atveju reikalingas papildymas, kituose - informacijos perteklius, kurį reikia pašalinti. Siui Mintanas, dirbdamas su tam tikra informacija, gali sau leisti parodyti tam tikras emocijas. Todėl labai svarbu turėti omenyje, kad terapeuto emocijos gydymo metu nukreiptos ne į pacientą, o į susirgimą. Norėdami įgyti gilesnių žinių apie informacinį Čžun Juan Cigun Vaizdinių terapijos aspektą Jūs galit apsilankyti retrite arba Čžun Juan Cigun užsiėmime.
Kuo vaizdinių terapija skiriasi nuo kitų gydymo metodikų?
Nuo šiuolaikinės medicinos vystymosi pradžios XX a. pradžioje vakariečiai įprato manyti, kad viską už juos padarys gydytojas. Dauguma pamiršo apie įgimtą gebėjimą gydyti save.
Vaizdinių terapija šį mūsų gebėjimą aktyvizuoja. Siekiant geriausio rezultato reikalingas aktyvus paciento dalyvavimas gydyme. Kartais terapeutas prašo paciento atlikti tam tikrus ciguno pratimus, kad jis greičiau pasveiktų ir gydymas pagreitėtų.
Dauguma klaidingai mano, kad mes jokių situacijų metu neturime jausti skausmo. Tačiau skausmas savaime nėra „blogas“, jis yra mūsų organizmo signalas. Kažkuri mūsų kūno dalis tokiu būdu praneša mūsų nervams, o vėliau ir smegenims, kad kažkas sutrikę ir reikalauja atkreipti į tai dėmesį. Kartais sergant lėtine liga mūsų kūnas ir smegenys išmoksta tai ignoruoti, tarsi užmiega, todėl norint kažką koreguoti reikia juos „pažadinti“. Todėl po 3-4 seansų liga gali paūmėti ir tik po to Jūs pajausite skausmą. TAI NORMALUS GYDYMO ETAPAS.
Atliekant kai kuriuos ciguno pratimus gali atsirasti labai nemalonūs pojūčiai. Toje vietoje, kur ci kovoja su blokais, atsiranda didelė įtampa, kuri sukelia skausmą arba dilgčiojimą. Iš pradžių dauguma praktikuojančių atlikdami pratimą „Didysis medis“ jaučia didelį diskomfortą. Taip įvyksta dėl to, kad atliekant šį pratimą Jūsų kūnas praneša Jums apie viską, kas su juo netvarkoj. Tai pasireiškia skausmu, tirpimu arba kitais pojūčiais. Jeigu Jūs ir toliau praktikuosite, Jūsų kūno energija sustiprės, ir galės pašalinti visus blokus bei užsistovėjusią energiją. Atsidarys energetiniai kanalai ir Jūsų kūnas bus energingas, atsipalaidavęs bei sveikas. Gydant save pasitelkdami Ciguno pratimus, Jus sugaišite kelias dienas, jei tai ūminis susirgimuas ir kelis metus, jei susirgimas lėtinis. Gydymo trukmė priklauso nuo praktikos intensyvumo bei kokybės.
Siui Mintano gydymas gali labai greitai duoti rezultatą. Norint gauti teigiamus pokyčius optimaliu būdu, jis kiekvieno seanso metu padidina Jūsų kūno energiją. Jeigu Jūs nusprendėte kreiptis pagalbos į Siui Mintaną arba kitą vaizdinių terapeutą, Jūs turite griežtai laikytis nurodymų.
Mintanas naudoja regeneracijos metodus, kurių metu būtina vartoti kalcį, žoleles arba kitus papildus. Jeigu jis prašo Jūsų vartoti kažkokį produktą, Jūs turite tai padaryti nedelsiant, nes tai reiškia, kad Jūsų kūno atsistatymui bei išgijimui reikalingas papildomas maitinimas. Priešingu atveju gali atsirasti galvos skausmai, mešlungis ir terapija užsitęs.
Gydantis vaizdinių terapija bei Cigun praktikomis sustiprėja imunitetas. Vėžinės ląstelės gali atsirasti pas bet kurį, todėl svarbu turėti stiprų imunitetą, kad vėžys arba kitas susirgimas nepasireikštų fiziniame lygmenyje. Vaizdinių terapijos bei cigun praktikomis galima ne tik užkirsti kelią vėžiui atsirasti, bet ir išsigydyti ligai progresuojant.
Vienai Mintano pacientei gydytojas diagnozavo krūties vėžį, kurio ribos buvo neaiškios. Jai gręsė krūties šalinimas. Bet ji operacijos atsisakė ir kreipėsi į Siui Mintaną. Jai buvo sunku judėti dėl vėžio sukeltų kaklo bei juosmens skausmų. Po 2 gydymo savaičių jos mamograma buvo normali ir jokio vėžio neberodė. Ji vėl pradėjo kasdien užsiiminėti Cigun. Vieno užsiėmimo metu ji prarado sąmonę ir neatgavo jos 3 dienas. Vėliau visi jos medicininiai tyrimai rodė normą. Ji išsigydė nuo vėžio 1993 m. ir nuo to laiko reguliariai lanko seminarus bei pati veda Ciguno užsiemimus.
Sritys, kuriose vaizdinių terapija ypač efektyvi
Vaizdinių terapija ypač efektyvi tose srityse, kuriose vakarų medicina dar nerado standartinio gydymo būdo. Tai paaiškinama tuo, kad vaizdinių terapija stiprina ci arba gyvybinę energiją ir tuo pat metu veikia fizinį, energetinį bei informacinį kūną. Pavyzdžiui, vakarų mokslas tik neseniai aptiko „tingias“ ląsteles, o vaizdinių terapija nuo pat pradžių dirbo su „tingių“ organų bei ląstelių pažadinimu. Tik neseniai mūsų mokslininkai priėjo išvados, kad priekinė smegenų dalis susijusi su emocijomis. O Čžun Juan Cigun vaizdinių terapija visada dirbdavo su šia smegenų dalimi, kai buvo siekiama emocinės pusiausvyros.
Kaip Džun Juan Cigunas dirba su lėtinėmis ligomis
Gydant vaizdinių terapija sužadinami miegantys, inertiški bei turintys lėtinį nepakankamumą organai. Dauguma pacientų tai apibūdina taip: tarsi ilgą laiko tarpą jie jautė nuolatinį nepatogumą kažkurioje kūno vietoje, o dabar ši vieta pagaliau gavo trūkstamo dėmesio. Mūsų kūnas mums signalizuoja, kad tam tikroje vietoje ne viskas yra gerai, todėl siunčiame į tą vietą pagalbą, kraują bei ci. Su papildoma energija pojūčiai šiose vietose sustiprėja. Užsistovėjusi energija kyla į paviršių, kūno reakcija į ją pagreitėja ir tai leidžia mums lengviau jos atsikratyti.
Lėtinis susirgimas taip pat pasireiškia fiziniame, energetiniame bei informaciniame lygyje. Mes dirbame su visais lygiais. Darbas baigiamas tik tada, kai išlaisvinama ląstelių atmintis. Taip pasiekiama pirminė organo sveikata. Skirtingų organų būklė kartais yra stipriai tarpusavyje susijusi. Tokiu atveju reikia dirbti su kiekvienu organu paeiliui ir subalansuoti visą sistemą, kad taptų sveika.
Kai visa sistema pradeda veikti darniau, žmogus pastebi daug iš pirmo žvilgsnio nesusijusių pagerėjimų. Pavyzdžiui, valant inkstus bei stiprinant jų funkciją sustiprėja seksualinė energija. Gali pagerėti klausa, sustiprėti kaulai bei dantys ir, galiausiai, gali sumažėti baimė, pasitraukti nemalonumai. Ir tai tik maža dalis to, ką gali įtakoti inkstų sistema. Be abėjo, pagerės ir kitų organų sveikata.
Koks yra pasveikimo procentas taikant Džun Juan Cigunas vaizdinių terapiją
Siui Mintanas užsiima gydymu nuo 7 metų. Jis išgydė tūkstančius žmonių Kinijoje, buvusiose Tarybų Sąjungos respublikose, Vokietijoje, Ispanijoje, Izraelyje, Vengrijoje, Latvijoje, Slovakijoje, Čekijoje ir JAV.
Sveikimo greitis priklauso nuo daugelio faktorių. Vienas iš jų - paciento požiūris. Vieni žmonės pasirengę prisiimti atsakomybę už gydymą, kiti - ne. Taip pat daug kas priklauso nuo susirgimo (ūmus ar lėtinis), nuo imuninės sistemos būklės, nuo paciento amžiaus bei jo artimiausios aplinkos. Žmogaus požiūris paprastai vaidina lemiamą vaidmenį gydymo metu - reikšmingesnį nei susirgimo rimtumas ar trukmė.
Nepasiruošę išgijimui, nesilaikantys nurodymų, nepraktikuojantys, neįvertinantys gydymo svarbos, nenorintys keisti mąstysenos, negatyvios socialinės aplinkos, nenorintys atsisakyti blogų įpročių, pacientai, kaip rodo mūsų patirtis, paprastai gero rezultato nepasiekia. Visiško pasveikimo negali garantuoti niekas. Jūsų asmeninis pasirinkimas įtakoja rezultatą.
Siui Mintanas sėkmingai gydydavo įvairias vėžio formas: krūtų, kiaušidžių, gimdos bei gimdos kaklelio, prostatos, plaučių ir smegenų. Po vieno vaizdinių terapijos seanso daugumai pacientų vėžys nebeatsinaujindavo. Daugumai pacientų išsisklaidydavo piktybiniai navikai 0,5-2 metų bėgyje. Stipriai progresavusios ligos atveju vaizdinių terapijos seansai gali sumažinti skausmą, kančią bei apmalšinti susirgimą.
Koks bebūtų rimtas Jūsų susirgimas, jeigu Jūs atliekate kasdien nors vieną ciguno pratimą, greitai pajausite pokyčius.
Kaip aš galiu padidinti pasveikimo tikimybę
(Paciento atsakomybė)
Prašome įdėmiai perskaityti sekančius klausimus bei paaiškinimus ir sąžiningai sau atsakyti, ar Jūs esate pasirengęs gydymui. Jei atsakymas teigiamas - toliau pateikta informacija padės Jums pasiekti geriausią rezultatą. Jeigu Jums sunku apsispręsti, iš pradžių apsilankykite Čžun Juan Cigun užsiėmime arba ritrite. Tai padės geriau suprasti pagrindines vaizdinių terapijos idėjas.
1. Ar tikrai esat pasiruošęs gydymui?
Visiškas pasveikimas įmanomas tik tuo atveju, jei Jūs esat pasiruošęs paleisti ligą. Jūs turite išmokti susitvarkyti su problemomis ir pasipriešinti neigiamai emocinei, fizinei bei socialinei energijai.
2. Ar tikrai esat pasirengę keisti savo gyvenimo būdą?
Tai gali reikšti mitybos, prioritetų pokyčius, daugiau poilsio, cigun praktiką, darbą su baimėmis bei klaidingais įsitikinimais ir t.t. Ar Jūsų gyvenime yra svarbūs Jums žmonės, kurie sugebėtų paremti Jus siekiant pasveikimo? Po 12 seansų Jūs galite pasijausti geriau, bet jei Jūs nepakeisite savo gyvenimo būdo, galite susirgti vėl, nes ta Jūsų dalis, kuri sukėlė ligą, liks stipri kaip ir anksčiau.
3. Jeigu Jūs pasirengęs sveikimui, ar esat pasirengęs vykdyti programą?
Paprastai gydymo kursą sudaro 8-12 procedūrų, kurios turi sekti paeiliui. Ar sugebėsite apsilankyti mažiausiai 8 kartus iš eilės? Tai lygiai tiek, kiek paprastai užtrunka kūno pokyčiai ląstelių lygyje bei naujos, sveikos pusiausvyros sukūrimas. Kartais vienu seansu mažiau, reiškia žymų galimo rezultato pablogėjimą. Jeigu Jūs turite galimybę apsilankyti tik 7 kartus, o aštuntą tik po savaitės, gydymą geriau atidėti, kol turėsite galimybę 8 kartams iš eilės. Jeigu Jūs praleisite vieną seansą, tai gali sumažinti pasveikimo tikimybę arba prailginti gydymą. Priklausomai nuo susirgimo bei gydymo organizavimo, vienas seansas trunka 20-60 min. Po seanso mes primygtinai rekomenduojame 3 valandų poilsį, nes ci tebeveikia mūsų kūną. Kai kurie pacientai tokiu metu jaučia didelį nuovargį, galvos svaigimą, lėtumą ir t.t. Trijų valandų bėgyje po seanso yra prašymas NEVALGYTI, NESKAITYTI IR NEŽIŪRĖTI TELEVIZORIAUS. Tam, kad vėliau nejaustumėte diskomforto, rekomenduojame pavalgyti prieš procedūrą. Jeigu iš karto po gydymo Jums reikia važiuoti namo, informuokite apie tai savo terapeutą ir jis atidės poilsio pradžią. Anot Siui Mintano, gydymą galima palyginti su valgymu, o po gydymo sekantis atsipalaidavimas reikalingas geresniam virškinimui bei pasisavinimui. Jeigu suvalgome daug, tačiau nespėjame suvirškinti, mes negauname jokių naudingų elementų iš maisto. Todėl poilsis ne mažiau svarbus už patį gydymą.
4. Ar tikrai Jūs esate pasiruošęs griežtai laikytis nurodymų?
Jeigu terapeutas pasakys Jums kažką padaryti šiandien, o Jūs atidėsite tai rytdienai, tai praleisite palankų momentą ir negausite pageidaujamo rezultato. Seanso metu Mintanas duoda Jums specialios, į pokyčius nukreiptos, energijos, bei šių pokyčių užtvirtinimui Jums gali prireikti tam tikrų medžiagų. Pavyzdžiui, jei Jūs gaunate energijos kaulų stiprinimui, tai Mintanas gali paprašyti Jūsų išsivirti sriubą iš kaulų arba vartoti kitus papildomus elementus, kurie sustiprintų Jūsų kaulus fiziniame lygmenyje. Jeigų Jūs esat draskomas kelių prieštaringų gydytojų nuomonių ir knygose perskaitytų teorijų, palaukite, kol chaosas Jūsų galvoje aprims. Tada Jūs galėsite ramiai vadovautis vaizdinių terapeuto instrukcijomis.
Pavyzdžiui, vienam pacientui, sergančiam Parkinsono liga, Mintanas liepė vartoti dvigubą kalcio dozę. Po kelių seansų buvo akivaizdu, kad liga vis progresuoja. Paklausus, ar jis vartojo kalcį, jis atsakė, kad jo net nenusipirko.
5. Po seanso su Siui Mintanu praneškite administratoriui apie tai, kas Jums buvo paskirta. Tai padės išvengti nesusipratimų.
Vienam pacientui buvo paskirta savaitę vartoti žoleles. Jis nusprendė, kad jos per brangios ir išdalino jas 2 savaitėms. Po 7 seansų norimas rezultatas nebuvo pasiektas.
Kai kurie migdomieji bei raminantys vaistai gali sukelti fizinę arba psichologinę priklausomybę. Jūsų terapeutas gerai žino, kada Jūsų kūnas jau yra pakankamai sveikas ir reikia liautis gerti vaistus. Jeigu nenustosite jų gerti, norimas rezultatas gali taip ir likti nepasiektas.
6. Egzistuoja labai daug gydymo teorijų bei būdų. Būtinai praneškite savo terapeutui apie vykstantį arba numatytą gydymą taikant kitą metodiką. Ne viskas yra suderinama su vaizdinių terapija. Aptarkite su savo terapeutu, ar gydymas ta ar kita metodika pagreitins sveikimą, ar sutrukdys gauti vaizdinių terapijos rezultatą.
7. Jeigu išgydžius vieną susirgimą Jūs norite pagydyti kitą, užpildykite naują ligos istoriją. Kai kurie susirgimai gali turėti skirtingas priežastis. Pavyzdžiui, jei Jūs skundžiatės diabetu bei kelio skausmais, tai reikia gydyti iš pradžių vieną, o paskui kitą. Mintanas gali iš karto pasakyti, kiek gydymo seansų Jums prireiks antro susirgimo gydymui.
8. Pasibaigus gydymo kursui dauguma pacientų jau buna beveik sveiki. Laikui bėgant jie visiškai pasveiks, jei praktikuos Cigun. Tokiu momentu reikia nuspręsti ar Jūs tęsite pats, ar tęsite terapiją ir gausite rezultatą greičiau. Aptarkite šį klausimą su savo terapeutu.
9. Jeigu gydymo metu Jums iškyla klausimų ar abejonių dėl vykstančių pokyčių, galite susisiekti su savo terapeutu bet kuriuo metu.
10. Vaizdinių terapijos kurso metu mes primygtinai rekomenduojame vesti pokyčių, kurie vyksta Jūsų fiziniame, energetiniame bei informaciniame kūne, dienoraštį. Kartais būna naudinga prisiminti pirminius simptomus. Taip Jūs nepamiršite pranešti savo terapeutui apie visus fizinius, energetinius bei informacinius pokyčius. Tai be abejonės padės sekti sveikimo procesą.
11. Renkites minkštų, natūralių audinių drabužiais: jokių šiurkščių audinių, jokių užtrauktukų.
Laikantis išvardintų nurodymų Jūsų gydymas turėtų būti sėkmingesnis. Prašom nepamiršti, kad Jūs esat pilnai atsakingas už savo sprendimus.
Šaltinis: Džong Juan čigongas, 2 pakopa. Siu Mingtangas, Tamara Martynova (2018 m.)