ChiGong / QiGong / Cigunas - daugelį amžių rytuose naudojama sveikatingumo sistema, padedanti įveikti ligas, prailginti gyvenimą, atstatyti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą, giliau pažvelgti į save ir kasdienybėje pasislėpusią aplinką.
Seminarai

Cigunas

DIAGNOZAVIMO KŪNU TECHNOLOGIJA IR METODAI

img

DIAGNOZAVIMO KŪNU TECHNOLOGIJA IR METODAI

Diagnozavimas kūnu – labai paprastas metodas . Pakvėpavus per odą, kūnas tampa itin jautrus . Jeigu jūs su kuo nors bendraujate ir tuo metu maksimaliai atsipalaiduojate, viduje galite pajusti tam tikrus pojūčius: sunkumą, skausmą, tirpimą, dilgčiojimą . . . Priklausomai nuo to, kokie pojūčiai kyla jūsų kūne ir konkrečiuose organuose, galėsite daryti išvadas apie paciento sutrikimus ir ligas . Tai – antrasis diagnozavimo lygmuo . Kaip tai vyksta?

Mes žinome, kad aplink kiekvieną iš organų susikuria biolaukas, arba či laukas . Visi šie laukai ir kuria bendrą mūsų organizmo charakteristiką . Kiekvienas organas spinduliuoja energiją, sklindančią iš kūno . Pavalgius ši energija vėl ima kauptis ir tuomet vėl yra išspinduliuojama . Ši nenutrūkstama apykaita vyksta visą gyvenimą, nes mus supanti energija yra žemesnės kokybės nei ta, esanti mūsų kūno viduje .

Manau, kad visi turime bendravimo su skirtingų lygių ir kokybės energiją turinčiais žmonėmis, patirties, tačiau ne visi tai nagrinėjo. Pavyzdžiui, šiek tiek laiko praleisite itin sveiko žmogaus aplinkoje, jūs pajusite komfortą, atsiras malonumo pojūtis. O jei ilgą laiką esate su ligotu žmogumi, kuris serga onkologine liga arba tiesiog turi daug sunkių problemų, po kurio laiko pasijusite nelabai gerai. Tai reiškia, kad jūsų kūnas visą laiką spinduliuoja energiją į išorę, o kitą vertus, jis visą laiką priima energiją iš išorės, t.y. lyg tai kvėpuoja energija. Tai panašu į įprastinį mūsų kvėpavimą – įkvėpimas ir iškvėpimas. Ar jaučiate skirtumą įkvėpdami gaivų ar tvankaus kambario orą, miško, kalnų, automobilių pilnos gatvės orą? Su energija – tas pats. Kartą lankiausi svečiuose pas klasioką JAV. Jo dukrelei skaudėjo ranką, ir ji priėjo prie manęs, bet ne prie tėvų, jausdama, kad galiu padėti. Vėliau sakė, kad rankos skausmas praėjo pats, po to kai ji prie manęs pastovėjo. Todėl, kad jei energijos daug ir ji geros kokybės, vyraujant atjautos nuostatai ligonio atžvilgiu galite perduoti jam savo energiją. Jis gali staiga pasijusti geriau, skausmas gali atlėgti. Jei, reguliarių užsiėmimų dėka sukaupėte pakankamą či energijos kiekį, bendravimas su sergančiais ar blogai besijaučiančiais žmonėmis jūsų savijautai įtakos neturės, todėl kad energijos, kuri pereis jos stokojančiam žmogui, kiekis bus jums nereikšmingas.

Jei visi taškai ir kūno viduje esantys kanalai atviri, žmogus savo kūnu ima jausti ryšį su aplinka . Kai du žmonės bendrauja, jų biolaukai susilieja . Praktikuojant tam tikrus pratimus, pavyzdžiui, Didįjį medį arba kvėpavimą per odą, žmogaus laukas padidėja ir išsiplečia . Biolokacijos operatoriai gali juos išmatuoti . Praktikuojantis žmogus, kurio biologiškai aktyvūs taškai ir kanalai atviri, gali jausti kito žmogaus lauką ir jo biolauke pasireiškiančius kūno sutrikimus . Kūnas, kaip ir rankos, jaučia viską . Būtent dėl šios priežasties, kai jūsų kūnas atsipalaidavęs ir netoliese yra žmogus, turintis tam tikrų sveikatos sutrikimų (tarkime, viešajame transporte ar kokioje nors kompanijoje), jūs galite netikėtai kūnu pajusti skausmą ar diskomfortą . Tai reiškia, kad tas žmogus toje vietoje turi problemų . Todėl diagnostiką kūnu dar vadina diagnozavimu pagal simptomus – jūs jaučiate diagnozuojamojo simptomines ligos apraiškas . 

Šaltinis: Dzong Juan čigongas, 2 pakopa.  Siu Mingtangas, Tamara Martynova (2018 m.)

Susisiekite su mumis