ChiGong / QiGong / Cigunas - daugelį amžių rytuose naudojama sveikatingumo sistema, padedanti įveikti ligas, prailginti gyvenimą, atstatyti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą, giliau pažvelgti į save ir kasdienybėje pasislėpusią aplinką.
Seminarai

Reiki

Experience the Art of Caring

Senovinis gydymo metodas šiuolaikiniam pasauliui

img

Reiki yra natūralaus gydymo metodas, sveikatos bei savijautos atstatymui naudojantis energiją, srūvančią per praktikuotojo rankas. Reiki seansas išoriškai panašus į masažą, tačiau yra du esminiai skirtumai: klientas guli ant gulto apsirengęs ir užsiklojęs, o gydytojo plaštakos ant kliento kūno dažniausiai guli ramiai padėtos - jų poziciją gydytojas pakeičia tik pajutęs jose energetinius pokyčius.

Reiki gydymas išoriškai taip pat atrodo labai panašus į "gydymą tikėjimu", t.y. gydymą, uždedant rankas ant paciento kūno. Tačiau Reiki nėra "gydymas tikėjimu", nes šiuo atveju nebūtina tikėti gydymo efektyvumu - gydymo procesas vyksta bet kuriuo atveju. Gydomajai energijai nėra kliūtis net ir aršus skepticizmas, netgi jei klientas gulasi ant gulto su žodžiais: "Žinau, kad iš to neišeis nieko doro". Kodėl? Reiki reiškia "dvasios valdomą gyvybinę jėgą". Tai tokia jėga, kuriai net ir skeptiškai nusiteikęs protas negali ilgai sąmoningai priešintis, nes netrukus žmogus pats pajunta galingą, švelnią ir mylinčią šios jėgos prigimtį. Japoniškas žodis Reiki dažniausiai verčiamas kaip "universali gyvybinė energija". Reiki gydymo seanso metu naudojama būtent ši, o ne individuali žmogaus energija. Energetinė invazija kuria ir palaiko paciento kūno ir sąmonės harmoniją, kuri yra sveikatos ir savijautos ramstis.

Jei žodį Reiki išgirdote pirmą kartą, jūsų dėmesį gali atkreipti jo panašumas į kai kuriuos kitus azijietiškos kilmės žodžius, neseniai prasiskynusius kelią į mūsų kultūrą. Pavyzdžiui, aikido, japonų kovos meno šaka, savo pavadinimo viduryje taip pat turi žodelį ki. Tas pats ki, tik kiek modifikuotas, figūruoja ir Rytų holistinio gydymo ir meditacijos metodo cigun, ir fizinių pratimų bei "judriosios meditacijos" metodikos Tai Ci pavadinimuosse. Visi šie menai susiję su gyvybinės energijos kultivavimu savigynos, holistinio gydymosi ar meditacijos tikslais.

Reiki skiriasi nuo šių menų tuo, kad nėra susijęs su individualios gyvybinės energijos puoselėjimu. Reiki praktika papildo žmogaus kūne cirkuliuojančią gyvybinę energiją, padedančią palaikyti individualią sveikatą ir gyvybingumą, galingu universaliosios gyvybinės energijos srautu - energijos, kuri yra bet kokios gyvybės šaltinis ir varomoji jėga. Ši energija skatina bet kokį holistinio gydymo procesą: atpalaiduoja raumenų spazmus, pagreitina virškinimą, stabilizuoja kraujo spaudimą ir cukraus kiekį kraujyje, stabdo kraujoplūdį, lėtina širdies plakimą, stimuliuoja imuninę sistemą, slopina skausmą. Tad Reiki, be kita ko, yra ir puikus profilaktinės medicinos metodas.

Susidūrus su ūmais sveikatos sutrikimais, kaip gripas ar apsinuodijimas maistu, Reiki padeda organizmui greičiau neutralizuoti dėl infekcijos susidariusius ar su maistu į organizmą patekusius toksinus. Jis sutrumpina simptomų trukmę ar sumažina jų intensyvumą, o neretai ir apskritai padeda išvengti ligos.

Sergantiesiems lėtinėmis ligomis Reiki padeda atgauti gerą savijautą, neretai susilpnindamas ligos simptomus iki praktiškai nepastebimo lygio. Dėl šios priežasties medikams, periodiškai tikrinantiems medikamentinę ir sykiu Reiki pagalbą gaunančių sunkių ligonių būklę, neretai tenka pakoreguoti blogą ligos diagnozę ar pesimistinę prognozę.

Reiki gydymas nukreipia gydančiąją energiją į tuos žmogaus esybės lygmenis ir tas sritis, kurioms jos labiausiai reikia. Tai reiškia, kad ligonis gali gauti gydymo impulsą ir toms organizmo sritims, kurios medikų (besiremiančių daugiausia rentgeno ir kitų testų medžiaga) dar nėra pripažintos sergančiomis. O žmogui, ištiktam pavojingos gyvybei sveikatos krizės, gali būti sugrąžintas gyvenimo troškimas bei vidinis apsisprendimas gyventi. Tuo atveju, kai susirgimas ar fizinė organizmo būklė yra tokie, jog pasveikti nebeįmanoma, Reiki gydymas susilpnina ligos simptomus, sumažina skausmus, pagerina dvasinę ligonio būklę bei visais aspektais padeda jam susitaikyti su mirtimi.

Bemaž savaime suprantama, kad Reiki skatina vaisingumą, o užsimezgus vaisiui, palengvina nėštumo diskomfortą bei sumažina gimdymo kančias, pagreitindamas gimimo procesą ar susilpnindamas skausmus.

Reiki visuomet nukreipta holistinio gydymo linkme. Jis visuomet pakelia gyvenimo kokybę, nepriklausomai nuo to, ar gyventi liko daug, ar mažai. Kai Reiki pacientas yra sunkus chroniškas ligonis, pozityvių pokyčių mastas neretai nustebina šeimos narius, draugus bei ligonį prižiūrinčius medikus, netgi viršija Reiki gydytojo lūkesčius. Jei pacientas iš esmės yra sveikas, holistinės permainos nėra tokios didelės. Išskyrus tuos pacientus, kurie yra labai jautrūs energijos pokyčiams, dauguma jų junta tik malonų atsipalaidavimą bei geresnę nuotaiką, tačiau tai yra tik sąmoningai apčiuopiama subtilesnio holistinio proceso išraiška.

Ar labai ryškūs, ar švelnūs, holistinio gijimo simptomai niekuomet nebūna sąmoningai inspiruojami gydytojo holisto. Juos inspiruoja per jo plaštakas tekanti universalioji gyvybinė energija, kuri stimuliuoja paciento fiziniame ir energetiniame kūne cirkuliuojančią individualią gyvybinę energiją. Reiki praktikuotojas tiesiog tarnauja kaip energijos laidininkas

REIKI MOKYMAI (1 pakopa)

img

REIKI yra efektyvus metodas, naudojamas pagerinti žmogaus fizinę ir dvasinę sveikatą! ReiKi (išvertus iš japonų kalbos) - tai universali gyvybinė energija! Ši energija gali būti naudojama tiek savigydai tiek kitų žmonių gydymui, atsipalaidavimui, jėgų atstatymui, subalansavimui ir harmonizavimui.

TEIGIAMI REIKI EFEKTAI:
  - atpalaiduoja įtampas, leidžia giliai atsipalaiduoti kūnui ir protui;
  - stiprina gyvybingumą ir atgaivina;
  - ramina skausmą ir pašalina toksinus;
  - atpalaiduoja psichologines įtampas, kilusias dėl streso, nerimo, ir visų neigiamų emocijų;
  - gerina atmintį ir sugebėjimą koncentruotis;
  - neša ramų, atstatantį miegą;
  - natūraliai gerina mūsų santykius su mus supančiais žmonėmis bei aplinka;
  - prisideda prie asmeninio vystymosi ir suteikia galimybę prabusti ir augti mūsų įgimtiems arba įgytiems talentams;
  - pažadina kūno, emocijų ir minčių sąmoningumą;
  - didina pasitikėjimą ir savivertės jausmą;
  - gerina regėjimą, klausą, lytėjimo, skonio, uoslės pojūčius;
  - vysto mumyse drąsą ir atsakomybės jausmą savo, kitų ir aplinkos atžvilgiu.

ReiKi praktikuojamas uždedant rankas ir liečiant save ar kitus žmones.
MOKYMŲ METU IŠMOKSIME:
  - Gydyti save; Padėti išgyti kitiems ;
  - Diagnostika rankomis;
  - Energetinį išsivalymą nuo neigiamos energijos;
  - Lengvus dinaminius “cigun” pratimus, kurie subalansuoja energiją;
  - Energetiškai išvalyti maistą;
  - Įkrauti mineralus;
  - Pakopos Iniciacija

Susisiekite su mumis