ChiGong / QiGong / Cigunas - daugelį amžių rytuose naudojama sveikatingumo sistema, padedanti įveikti ligas, prailginti gyvenimą, atstatyti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą, giliau pažvelgti į save ir kasdienybėje pasislėpusią aplinką.
Seminarai

Yoga

Experience the Art of Caring

praktikuoti jogą pagal Iyengar metodą

img

Kiekvieną trečiadienio vakarą kviečiu praktikuoti jogą pagal Iyengar metodą Vilniaus centre.

Iyengar jogos autorius yra Indijos jogos mokytojas B. K. S. Iyengar (Ajengar), kuris išplėtojo bei pritaikė šiuolaikinėms sąlygoms klasikinę Hatha jogą. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių jogos metodų, pelnęs pasaulinį pripažinimą. Šį metodą gali praktikuoti bet kokio amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonės.
Iyengar jogos ypatumai:
-akcentas į kūno lygiavimą bei teisingą asanų (kūno padėčių) atlikimą;
-įvairių priemonių naudojimas;
-individualus priėjimas, atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus galimybes;
-nuoseklus ir kryptingas judėjimas nuo paprastų dalykų asanose (kūno padėtyse) link sudėtingų.

Užsiėmimų metu sakomos tikslios instrukcijos, kaip atlikti jogos asanas (pozas) bei atkreipiamas dėmesys į kvėpavimą. Protui duodama “darbo” vienu metu savo dėmesį nukreipti tiek į išorę, tiek į vidų - tokiu būdu yra sukuriamos sąlygos paleisti įkyrias mintis ir rūpesčius bei būti pilnai tik su savimi ir savo kūnu.

Jogos padėtys (asanos), tam tikra prasme, yra mūsų gyvenimo atspindys: dažnai nutinka, kad kažkas gyvenime ima vykti ne taip, mes susiduriame su išbandymais, kažkokios gyvenimiškos situacijos mus “susuka”, viskas ima verstis “aukštyn kojom”, o mūsų užduotis kažkaip tokioje susuktoje ar apverstoje padėtyje išgyventi, bei pasistengti išmokti tame būti kiek įmanoma patogiai. Ir tai primena jogos asanas, kurias atlikdami mes taip pat stengiamės “įsipatoginti”, ieškom (ir randam) stabilumo, mobilumo, vidinės erdvės pajautimo, proto ramybės ir kt. Todėl prisijaukinę jogos padėtis, mes lengviau žengiam gyvenimo keliais ir takeliais.

Šie jogos užsiėmimai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.

Užsiėmimus veda: Irena Savickienė – sertifikuota Iyengar jogos mokytoja. Jogą praktikuoju jau daugiau nei 18 metų. Mokiausi ir nuolat gilinu žinias pas geriausius Indijos, JAV, Vokietijos, Italijos, Austrijos, Rusijos ir kt. valstybių jogos mokytojus.

Vieta: Lukiškių g. 3 (detalesnę informaciją, kaip rasti, atsiųsiu asmeniškai).

Daugiau informacijos ir registracija: el. paštu praktiku.kambarys@gmail.com

Susisiekite su mumis